Projekty domów

Projekty domów Werbena

Opis

Komfort i luksus w nowoczesnym stylu z pewnością poczujecie wybierając projekt WERBENA.
Jest to projekt będący idealnym połączeniem nowoczesnych trendów i funkcjonalnych rozwiązań przestrzennych. Efektowne wykończenie zewnętrzne nadaje bryle interesujący i wyjątkowy wygląd.

Bezokapowy dach podkreśla charakter domu, pokryty został blachą, której tonacja idealnie komponuje się z grafitowym tynkiem. Zewnętrzna strefa wypoczynkowa z nowoczesną pergolą, pełni funkcję klimatycznej przestrzeni relaksu na świeżym powietrzu.

Funkcjonalny układ wnętrz projektu WERBENA zapewni wszystkim domownikom wygodne użytkowanie. Otwarta strefa dzienna to pełna naturalnego światła przestrzeń. 
Kuchnia sąsiaduje z salonem, obie przestrzenie dobrze przenikają się wzajemnie, dając możliwość zmiany aranżacji wnętrza i dopasowania do potrzeb domowników.
W każdej kuchni najważniejsza jest optymalna organizacja funkcji, dlatego w sąsiedztwie kuchni przewidziano spiżarnię, która z pewnością ułatwi utrzymywanie porządku.
W aranżacji podkreślono odrębność poszczególnych funkcji strefy dziennej, zachowując stylistyczną spójność. Dzięki dużym przeszkleniom wnętrze zyskuje na atrakcyjności. Szerokie przeszklenie harmonijnie łączy wnętrze domu z otaczającym go ogrodem. Do strefy prywatnej na piętrze prowadzą wygodne schody. Komfortowy wypoczynek oferują zaprojektowane tutaj cztery jasne i ustawne sypialnie. Ponadto, na poddaszu mieści się w pełni wyposażona łazienka oraz pralnia.

Elementem zwracającym uwagę są duże balkony, które przedłużają optycznie wnętrza, nadają bryle budynku charakteru i podkreślają jego wyjątkowość. To dodatkowa strefa rekreacyjna na świeżym powietrzu. Przytulny klimat wprowadza naturalne drewno, zastosowane na elewacji. Jego odcień doskonale komponuje się z szarością, która pojawia się w różnych częściach domu.

Dodatkowe informacje
Powierzchnia zabudowy 246.70 m2
Powierzchnia użytkowa 297.70 m2 + garaż 41.40 m2
Szerokość budynku 19.95 m
Długość budynku 18.30 m
Wysokość budynku 8.32 m
Kąt nachylenia dachu 15.00 °
Minimalne wymiary działki 27.95 m x 30.30 m
Wysokość pomieszczeń 2.70 m

339 m2

4 Sypialni

2 Łazienek

2 Garaży