Projekty domów

Projekty domów Floks

Opis

Floks to parterowy budynek mieszkalny jednorodzinny, niepodpiwniczony, z poddaszem użytkowym. Jest to dom przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Na parterze zlokalizować można hol, który umiejscowiono w centrum budynku,a w nim schody wiodące na poddasze. Hol umożliwia przejście do wszystkich pomieszczeń znajdujących się na parterze. Dzięki takiemu rozwiązaniu w budynku panuje harmonia komunikacyjna. Pokój dzienny oraz kuchnia oddzielone są od siebie spiżarnią. Ponadto na parterze znajdują się też łazienka, pokój do pracy i niewielki schowek wygospodarowany pod schodami, a także garaż i kotłownia z osobnym wejściem, które umieszczone zostało na bocznej elewacji. Atutem tego projektu jest duży taras wypoczynkowy, przy którym przestrzeń jest niezwykle przyjemna, dzięki wizualnym aspektom, jaki tworzy ściana podpierająca dach z półokrągłymi pustymi otworami okiennymi, finezyjnie wyrzeźbiona bryła dachu, a także okalająca go zieleń ogrodu.

Na poddaszu zaprojektowano część sypialnianą, 3 sypialnie (w tym jedna z balkonem), pokój kąpięlowy, schowek i garderoba.

Cechą wyróżniającą projekt spośród innych jest finezyjnie zaprojektowany dach o nietypowym kształcie, który zapewnia efektowny wygląd budynku oraz zadaszenie dla przestrzeni użytkowych na zewnątrz domu.Jest to projekt o spójnej formie. Dzięki opływowym kształtom jest przyjemny dla oka.

Dodatkowe informacje
Powierzchnia zabudowy 202.90 m2
Powierzchnia użytkowa 179.80 m2 + garaż 23.10 m2
Szerokość budynku 17.05 m
Długość budynku 15.40 m
Wysokość budynku 8.75 m
Kąt nachylenia dachu 40.00 °
Minimalne wymiary działki 25.05 m x 23.40 m
Wysokość pomieszczeń 2.60 m

180 m2

4 Sypialni

2 Łazienek

1 Garaży