Projekty domów

Projekty domów Lilia

Opis

Lilia to jednorodzinny dom parterowy z poddaszem użytkowym z dwoma miejscami garażowymi. W obrysie parteru​​ zlokalizować można: wiatrołap, z dużą garderobą. Następnie w centrum parteru znajduje się przestronny hol z plastycznie uformowanymi półokrągłymi schodami. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się pokój dzienny z przyległą do niego zamkniętą kuchnią, a tuż przy niej znajdziemy przestronną spiżarnię. Przestrzeń parteru z umiejscowionym w centrum holu zapewnia dobry węzeł komunikacyjny, co zapewni mieszkańcom komfort. Pokój dzienny jest przestronny, posiada duże okno umożliwiające wyjście na zadaszony taras, który współgra z otaczająca go zielenią ogrodu, co zapewni mieszkańcom przyjemne doznania wzrokowe wynikające z poczucia kontaktu z naturą. Na parterze zaprojektowano​​​​ również pokój gościnny, pokój do pracy, łazienkę, składzik, garaż i kotłownię z oddzielnym wejściem umiejscowionym w bocznej elewacji.

Na poddaszu zaprojektowano duży przestronny hol prowadzący bezpośrednio do 4 sypialni (2 z balkonami) ogólnodostępną łazienkę i garderobę oraz pokój zabaw dla dzieci.

Zaletami tego projektu są przestronność pomieszczeń oraz delikatny efekt wizualny elewacji, który wynika z przyjaznych opływowych kształtów bryły budynku i dachu, dzięki czemu cały projekt jest prosty, ale i spójny, co daje przyjemne doznania wzrokowe.

Dodatkowe informacje
Powierzchnia zabudowy 200.20 m2
Powierzchnia użytkowa 306.50 m2 + garaż 41.40 m2
Szerokość budynku 21.80 m
Długość budynku 15.80 m
Wysokość budynku 8.40 m
Kąt nachylenia dachu 40.00 °
Minimalne wymiary działki 29.80 m x 25.00 m
Wysokość pomieszczeń 2.70 m

347 m2

4 Sypialni

2 Łazienek

2 Garaży