Projekty domów

Projekty domów Hiacynt

Opis

Hiacynt to wolnostojący dom parterowy, niepodpiwniczony, z garażem na 1 samochód w obrysie bryły budynku z użytkowym poddaszem. Na parterze znajdują się: pokój dzienny, połączony z kuchnią. W centralnej części parteru zaprojektowano hol z opływowymi kształtami ścian. W holu zlokalizować można schody, prowadzące na poddasze oraz bezpośrednie wejścia do kuchni (ze spiżarnią) i wiatrołapu oraz korytarz do poszczególnych pomieszczeń tj. łazienka, kotłownia (z osobnym wejściem w tylnej elewacji) oraz składzik. Na parterze jest też garaż, do którego przejście jest przez wiatrołap.

Na poddaszu znajdują się: 3 sypialnie (2 z balkonami), 2 łazienki (1 z przylegającą oddzielną pralnią) oraz składzik/ garderoba. Hiacynt to dom dla wieloosobowej rodziny, dla osób lubiących przestronne i otwarte pomieszczenia.Zaletami tego projektu są duże, zadaszone balkony oraz schody umiejscowione przy półokrągłej ścianie, dzięki czemu w prosty, ale efektowny sposób powstała dobrze zorganizowana przestrzeń.

Ponadto w salonie znajduje się duże 3 skrzydłowe okno, wychodzące na duży taras, który jest otoczony zielenią ogrodu, który w optyczny sposób przedłuża przestrzeń pokoju dziennego.

Hiacynt to projekt dla osób, które szukają niezbyt prowokacyjnego, przestronnego i wygodnego domu.

Dodatkowe informacje
Powierzchnia zabudowy 175.40 m2
Powierzchnia użytkowa 196.20 m2 + garaż 31.30 m2
Szerokość budynku 16.80 m
Długość budynku 11.65 m
Wysokość budynku 8.92 m
Kąt nachylenia dachu 40.00 °
Minimalne wymiary działki 24.80 m x 19.90 m
Wysokość pomieszczeń 2.70 m

227 m2

3 Sypialni

3 Łazienek

1 Garaży