Projekty domów

Projekty domów Azalia

Opis

Azalia to dom mieszkalny wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony, z garażem na 1 samochód w obrysie bryły budynku z użytkowym poddaszem. Dom przeznaczony jest dla wieloosobowej rodziny. Na parterze zlokalizować można otwartą część dzienną składającą się z holu, salonu dziennego, kuchni ze spiżarnią oraz zamkniętymi pomieszczeniami roboczymi, takimi jak pokój do pracy, łazienka, pralnia, a także pomieszczenia gospodarcze tj. garaż i kotłownia, która posiada oddzielne wejście. Na poddaszu znajdują się: 4 sypialnie, w tym dwie wyposażone w garderoby oraz 1 łazienkę. Azalia to projekt dla wieloosobowej rodziny, dla ludzi lubiących przestronne i otwarte pomieszczenia.

Zaletami tego projektu są dobrze doświetlone pomieszczenia oraz fakt, iż niemal od progu, po minięciu przedsionka, naszym oczom ukazuje się wspaniały widok na otwartą przestrzeń holu, gdzie znajdują się efektowne schody. Atrakcyjnym rozwiązaniem,okazuje się być salon z dużym oknem otwartym na taras otoczony zielenią ogrodu, co powoduje optyczne przedłużenie przestrzeni. Taras jest zadaszony. Dużo przeszkleń oraz codzienny widok na zieleń ogrodu czynią ze strefy dziennej miejsce niezwykle przyjazne. Ponadto w salonie znajduje się kominek umiejscowiony przy ścianie elewacyjnej, który można wykorzystać obustronnie.

Azalia to projekt dla ludzi, szukających przytulnych, dobrze zorganizowanych przestrzeni, oraz designiu z zewnątrz przyjemnego dla oka.

Dodatkowe informacje
Powierzchnia zabudowy 185.80 m2
Powierzchnia użytkowa 220.70 m2 + garaż 26.70 m2
Szerokość budynku 17.80 m
Długość budynku 13.85 m
Wysokość budynku 8.75 m
Kąt nachylenia dachu 40.00 °
Minimalne wymiary działki 25.80 m x 21.85 m
Wysokość pomieszczeń 2.65 m

247 m2

4 Sypialni

2 Łazienek

1 Garaży